Argus Books&Magazines forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mile Kekin - Atlantida feat. Bajaga (Official video)

Ići dole

Mile Kekin - Atlantida feat. Bajaga (Official video) Empty Mile Kekin - Atlantida feat. Bajaga (Official video)

Počalji od Admin Ned Nov 18, 2018 8:44 pm

Ovde ću samo zalepiti komentar sa jutjuba, ne treba ništa više, jer ovakvo mišljenje i ja potpisujem!

Bojan Drazovic
Пре 2 недеље
Nazalost Srbi i Hrvati, nikada vise braca biti necemo. I ustase su klale srpsku decu i srbi su bombardovali i ubijali hrvate. I zato je bacena senka na sve nas ostale koji nismo gledali ko je koje vere i nacionalnosti, samo molim vas starije da ne trujete svoju decu mrznjom. I moja generacija je najebala i nama nema spasa. Ali neka neke sledece generacije koje se sada radjaju ne zive u mrznji nego neka putuju iz Beograda u Zagreb i obrnuto. A ja kao neko ko ima 28 godina i koji sam Srbin uvek ce mi biti preci Hrvat ili bivsi Jugosloven nego bilo ko drugi. I dok znam da postoji makar jedan Hrvat koji razmislja kao ja necu davati na znacaju ostalima koji mrze. Tako da necemo da se lazemo. Nema nas puno koji ovako mislimo, ali smatrajte da smo posebni i smatrajte da smo mi krunski dokaz DA NAS JE STVARNO BILO !!!

Admin
Admin
Admin

Posts : 122
Join date : 06.07.2015
Age : 58
Location : Zemun

http://www.argusbooksmagazines.com

Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu